Мурованокуриловецька
районна рада
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Депутатський корпус VІІ скликання Мурованокуриловецької районної ради

№ п/п Прізвище Ім’я  По батькові Посада,  місце роботи
1 Айрапетян     Сурам Мартинович заступник директора, ПП “Дружба народів”
2 Білик       Михайло  Анатолійович соціальний працівник, територіальний центр
3 Бойко         Анатолій Миколайович завідувач, Лучинецька амбулаторія ЗПСМ
4 Гора          Віктор Володимирович голова, СФГ “Стріла”
5 Григораш       Олег Іванович  вчитель, НВК с.Курашівці
6 Гуменюк     Євген Миколайович директор, ПОП “Весна” с. Долиняни
7 Загороднюк      Василь Васильович голова ФГ “АгроуспіхВ” смт Муровані Курилівці
8 Зварич         Юлію Володимирівну тимчасово не працюю
9 Іванцов        Петро Васильович приватний підприємець
10 Іванцова           Ольга Петрівна заст. директ. НВК с.Бахтин
11 Кагляк        Ілля Максимович голова правління, ПрАТ МКЗ  “Регіна”
12 Кагляк         Михайло Володимирович приватний підприємець
13 Кагляк         Олександр Григорович майстер лісу, Котюжанівське лісництво
14 Каплунський        Олександр Васильович приватний підприємець
15 Козачишен        Валерій  Петрович заступник голови райдержадміністрації
16 Колядич         Микола Васильович тимчасово не працює
17 Кузь       Світлана  Іванівна  молодша медична сестра, Галайковецький ФАП
18 Кушнір         Сергій Михайлович  голова районної ради
19 Ладан        Сергій Вікторович  голова, М.Куриловецька райдержадміністрація
20 Лебедюк      Юрій  Миколайович приватний підприємець
21 Лунько         Валентина Миколаївна  музичний керівник, М.К. ДНЗ №2
22 Нікітчук         Андрій Миколайович  заступник голови, М.К. районна рада
23 Огірчук        Людмила  Василівна  голова, СФГ “Олімп”
24 Олішевський        Вадим  Валерійович тимчасово не працює
25 Панчук      Володимир Вікторович голова, ТОВ “Мрія” с.Кривохижинці
26 Пащенко         Оксана Василівна  завідуюча, ДНЗ с.Привітне
27 Пірус      Василь Миколайович приватний підприємець
28 Платаш          Олександр Володимирович безробітний
29 Скрипник        Анатолій   Іванович  директор, ПП "Скрипник і Ко" с. Перекоринці 
30 Слободянюк           Василь Петрович вчитель, СЗШ І-ІІІ ст. с.Лучинець
31 Смага         Галина Олексіївна директор, СЗШ І-ІІІ ст. с.Обухів
32 Стаднік  Станіслав  Гелярійович головний спеціаліст Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
33 Худа     Мирослава Петрівна директор, СЗШ І-ІІ ст. с.Степанки
34 Чорний     Олександр Миколайович директор, ПП “Бонас” с.Морозівка