Мурованокуриловецька
районна рада
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ГРАФІК проведення загальних зборів громадян за місцем проживання та Депутатський тиждень в Мурованокуриловецькому районі в період з 22 по 29 січня 2018 року

Переглядів: 162

 

№ з/п

Назва сільської,

селищної ради

Назва населеного пункту,

дата та час проведення

Місце проведення

      1.

Бахтинська

Бахтин – 26.01.18 о  9.00

Воронівці –  26.01.18 об 11.00

Сільський БК

Сільський клуб

     2.

Вербовецька

Вербовець – 23.01.18 о 10.00

Виноградне – 26.01.18 о 9.00

Сільський БК

Сільський клуб

     3.

Вищеольчедаївська

Вищеольчедаїв – 26.01.18 о 14.00

СЗШ І-ІІІ ст.

     4.

Галайковецька

Галайківці – 24.01.18 об 11.00

НВК “ЗНЗ-ДНЗ”

     5.

Дерешівська

Дерешова – 25.01.18  о 10.00

Сільський БК

     6.

Долинянська

Долиняни – 24.01.18  об 11.00

Культурно-дозвіллєвий центр

     7.

Жванська

Жван – 25.01.18 о 9.00

Сільський БК

     8.

Конищівська

Конищів – 26.01.18 о 12.00

Сільський БК

     9.

Котюжанівська

Котюжани –29.01.18 о 10.00

Сільський БК

    10.

Курашовецька

Курашівці – 25.01.18 о 10.00

Культурно-дозвіллєвий центр

    11.

Лучинецька

Лучинець – 26.01.18 о 10.00

Сільський БК

    12.

Лучинчицька

Лучинчик – 26.01.18 о 8.00  

Приміщення сільської ради

    13.

Михайловецька

Михайлівці – 23.01.18 о 13.00

Сільський БК

    14.

Морозівська

Морозівка – 29.01.18 о 14.00

Сільський клуб

    15.

Наддністрянська

Наддністрянське – 25.01.18 о14.00

Сільський клуб

    16.

Немерченська

Немерче – 29.01.18 о 10.00

Сільський БК

    17.

Обухівська

Обухів – 24.01.18  о 15.00

СЗШ І-ІІІ ст.

    18.

Петриманська

Житники – 22.01.18 о 10.00

Петримани –  22.01.18 о 14.00

Свидова – 23.01.18 о 10.00

Сільський клуб-бібліотека

Сільський клуб

Приміщення колишнього клубу

    19.

Плосківська

Плоске – 26.01.18 о 10.00

Сільський клуб

    20.

Попелюхівська

Біляни – 23.01.18 о 10.00

Попелюхи – 23.01.18 об 11.30

Сільський клуб

Сільський клуб

    21.

Роздолівська

Роздолівка – 23.01.18 о 10.00

Дружба –  24.01.18 о 10.00

Перекоринці – 26.01.18 о 10.00

Сільський клуб

Сільський БК

Сільський клуб

    22.

Рівненська

Рівне –  24.01.18 о 10.00

Нишівці – 25.01.18 о 10.00

Сільський БК

Сільський клуб-бібліотека

    23.

Снітківська

Снітків – 24.01.18 о 10.00

Сільський БК

    24.

Степанківська

Горай – 29.01.18 о 10.00

Степанки – 29.01.18 о 12.00

ФАП

Культурно-дозвіллєвий центр

    25.

Мурованокуриловецька селищна

смт Муровані Курилівці

26.01.18 о 15.00

 

РБК “Жовтень”

 

« повернутися до списку новин