Мурованокуриловецька
районна рада
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Постійні комісії Мурованокуриловецької районної ради

З питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності і правопорядку, надзвичайних ситуацій, охорони прав людини: 

1. Лунько Валентина Миколаївна - депутат від районної організації політичної партії “ВО “Батьківщина”, голова комісії; 
2. Зварич Юлія Володимирівна - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, заступник голови комісії;
3. Стаднік Станіслав Гелярійович - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, секретар комісії;
4. Кагляк Михайло Володимирович - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”;
5. Панчук Володимир Вікторович - депутат від районної організації політичної партії “Українське об’єднання патріотів - УКРОП”.

 

З питань бюджету:

1. Загороднюк Василь Васильович - депутат від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок” у Мурованокуриловецькому районі, голова комісії; 
2. Лебедюк Юрій Миколайович - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, заступник голови комісії;
3. Скрипник Анатолій Іванович - депутат від районної організації політичної партії “ВО “Батьківщина”, секретар комісії;
4. Айрапетян Сурам Мартинович - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”;
5. Ладан Сергій Вікторович - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

 

З питань соціально-економічного розвитку, проведення економічних реформ, розвитку малого підприємництва, енергозбереження, роботи промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, торгівлі, побутового обслуговування, житлово-комунального господарства та благоустрою: 

1. Каплунський Олександр Васильович - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, голова комісії;
2. Пірус Василь Миколайович - депутат від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок” у Мурованокуриловецькому районі, заступник голови комісії;
3. Олішевський Вадим Валерійович - депутат від районної організації політичної партії “Українське об’єднання патріотів - УКРОП”, секретар комісії;
4. Слободянюк Василь Петрович - депутат від районної організації політичної партії “ВО “Батьківщина”;
5. Чорний Олександр Миколайович - депутат від районної організації політичної партії “ВО “Батьківщина”;

 

З питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин, раціонального використання надр та охорони навколишнього середовища: 

1. Огірчук Людмила Василівна - депутат від районної організації політичної партії “ВО “Батьківщина”, голова комісії;
2. Платаш Олександр Володимирович - депутат від районної організації політичної партії “Українське об’єднання патріотів - УКРОП”, заступник голови комісії;
3. Кагляк Олександр Григорович - депутат від районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка, секретар комісії;
4. Гора Віктор Володимирович - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”;
5. Гуменюк Євген Миколайович - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”;
6. Іванцов Петро Васильович - депутат від районної організації політичної партії “ВО “Батьківщина”.

 

З питань регулювання комунальної власності, приватизації та регуляторної політики: 

1. Козачишен Валерій Петрович - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, голова комісії;
2. Колядич Микола Васильович - депутат від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, заступник голови комісії;
3. Білик Михайло Анатолійович - депутат від районної організації політичної партії “Українське об’єднання патріотів - УКРОП”, секретар комісії;
4. Григораш Олег Іванович - депутат від районної організації політичної партії “ВО “Батьківщина”;
5. Кагляк Ілля Максимович - депутат від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок” у Мурованокуриловецькому районі.

 

З питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю, спорту і туризму, соціального захисту населення, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства, захисту прав споживачів: 

1. Бойко Анатолій Миколайович - депутата від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, голова комісії;
2. Худа Мирослава Петрівна - депутата від районної організації політичної партії “ВО “Батьківщина”, заступник голови комісії;
3. Смага Галина Олексіївна - депутата від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок” у Мурованокуриловецькому районі, секретар комісії;
4. Іванцова Ольга Петрівна -  депутата від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок” у Мурованокуриловецькому районі;
5. Кузь Світлана Іванівна - депутата від районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
6. Пащенко Оксана Василівна - депутата від районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.