Мурованокуриловецька
районна рада
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Оголошено про старт нового конкурсу в межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні"

Переглядів: 93

 

 

 

До уваги!

Інформуємо жителів Мурованокуриловецької територіальної громади про старт нового конкурсу в межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні".

Ми запустили новий конкурс в межах проєкту "Scholarship в Україні". Для здобувачів вищої освіти це вже VІ конкурc, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовуємо. 

Призовий фонд VІ конкурсу складає 63 000 грн. Гранти освітяни можуть використати на: сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скриньку
 grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

 

  1. «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу". Подати заявку за посиланням - https://proflowers.ua/page/scholarship.
  2. "Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів". Подати заявку за посиланням - https://posylka.net/uk/scholarship.
  3. "Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку". Подати заявку за посиланням - https://avtoboom.com.ua/scholarship/

ДОДАТОК

Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні" можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

 


 

 

 

 
 

З повагою,
Юлія Валуєва
керівник проєкту “Scholarship в Україні"
тел.:
+ 380 67 622 62 82
grant@scholarship.in.ua

« повернутися до списку новин