Мурованокуриловецька
районна рада

16 (позачергова) сесія

Поіменне голосування 16 (позачергової) сесії районної ради

№ рішення

Назва рішення

241

 

Про внесення змін до Єдиної комплексної програми по соціальному захисту та соціальному забезпеченню населення Мурованокуриловецького району на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням 30 сесії районної ради 6 скликання від  6 березня  2015 року № 471 (із змінами).

242

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за ІІІ квартал  2017 року.

243

Про внесення змін до рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року  №138 “Про районний бюджет на 2017 рік” (зі змінами)

244

Про затвердження Статуту комунальної установи “Мурованокуриловецька лікарня планового лікування” в новій редакції.

245

 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурованокуриловецького району.

246

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що перебуває у власності Процюк О.Н., на території Немерченської сільської ради Мурованокуриловецького району.

247

 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах, які розташовані за межами населеного пункту на території Михайловецької сільської ради Мурованокуриловецького району.

248

 

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Дзируку С.В. для ведення фермерського господарства на території Снітківської сільської ради.

249

Про преміювання голови районної ради.

250

Про преміювання заступника голови районної ради.