Мурованокуриловецька
районна рада

2 сесія

№  рішення

Назва рішення

8

Про Регламент районної ради 7 скликання.

9

Про Положення про постійні комісії районної ради 7 скликання.

10

Про Положення про президію районної ради 7 скликання.

11

Про Положення про депутатські групи та фракції у районній раді 7 скликання.

12

Про Єдиний день депутата та “Депутатський тиждень” в районі.

13

Про перспективний план роботи районної ради на 2016 рік.

14

Про продовження дії Цільової соціальної програми “Діти та молодь Мурованокуриловеччини” на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 5 сесії районної ради 6 скликання від 8 квітня 2011 року №51, на 2016 рік.

15

Про районний бюджет на 2016 рік.

16

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року.

17

Про внесення змін до рішення 29 сесії районної ради 6 скликання від 17 січня 2015 року  №460 “Про районний бюджет на 2015 рік” (зі змінами)

18

Про умови оплати праці голови районної ради у 2016 році.

19

Про умови оплати праці заступника голови районної ради у 2016 році.

20

Про кошторис видатків на утримання апарату районної ради на 2016 рік.

21

Про призначення Мельник В.Л. директором комунального закладу “Мурованокуриловецький районний краєзнавчий музей ім. Федора Коновалюка”.

22

Про зарахування орендної плати за оренду майна, що знаходиться в управлінні комунального закладу “Мурованокуриловецька центральна районна бібліотека” у вартість проведених орендарем ремонтних робіт.

23

Про переукладання договору оренди майна, що знаходиться в оперативному управлінні управління агропромислового розвитку Мурованокуриловецької райдержадміністрації.

24

Про переукладання договору оренди майна, що знаходиться в оперативному управлінні комунального закладу “Мурованокуриловецький районний Будинок культури “Жовтень”.

25

Про переукладання договору оренди майна, що знаходиться в оперативному управлінні комунального підприємства “Мурованокуриловецька редакція районної газети  “Наше Придністров’я”.

26

Про затвердження плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

27

Про розпорядження голови районної ради.

28

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки Званчука М.А. для ведення особистого селянського господарства на території Петриманської сільської ради.

29

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у  власності гр. Щербанюка В.Ф. для ведення особистого селянського господарства на території Немерченської сільської ради.

30

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у  власності гр. Ліщука А.М. для ведення особистого селянського господарства на території Немерченської сільської ради

31

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться  в оренді Підпенька О.І.  для рибогосподарських потреб на території Обухівської сільської ради.

32

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вербовецької сільської ради Мурованокуриловецького району.

33

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Конищівської сільської ради Мурованокуриловецького району

34

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лучинецької сільської ради Мурованокуриловецького району.

35

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 6 скликання від 31 січня 2012 року “Про підтримку ініціативи Вінницької обласної Ради щодо створення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.