Мурованокуриловецька
районна рада

Результати поіменного голосування

http://mk-rayrada.golos.net.ua/?page=golos

№ рішення

Назва рішення

484

Про звіт голови районної ради про свою діяльність за період з вересня 2019 по вересень 2020 року.

485

Інформація заступника керівника Могилів-Подільської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності місцевої прокуратури на території Мурованокуриловецького району за I півріччя 2020 року.

486

Про хід виконання рішення 22 сесії районної ради 7 скликання від 15.06.2018 №304 “Про Програму  інформатизації Мурованокуриловецького району на 2018-2020 роки”.

487

Про внесення змін до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2019 року №423 “Про районний бюджет Мурованокуриловецького району на 2020 рік” (зі змінами).

488

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл та селищ Мурованокуриловецького району (в новій редакції).

489

Про внесення змін до штатної чисельності закладу загальної середньої освіти “Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області”.

490

Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня” на виготовлення проектно-кошторисної документації.

491

Про надання згоди Вінницькій обласній Раді на прийняття із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у спільну комунальну власність територіальних громад сіл та селищ Мурованокуриловецького району спеціалізованих легкових автомобілів.

492

Про розпорядження голови районної ради.

493

Про  зняття з контролю рішень районної ради.

494

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Дерешова на території Дерешівської сільської ради Мурованокуриловецького району Вінницької області.

495

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту селища Немерче Немерченської сільської ради  Мурованокуриловецького району Вінницької області.

496

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Михайлівці на території Михайловецької сільської ради Мурованокуриловецького району Вінницької області.

497

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Красне на території Михайловецької сільської ради Мурованокуриловецького району Вінницької області.

498

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту селища Яр на території Михайловецької сільської ради Мурованокуриловецького району Вінницької області.

499

Про внесення змін до складу президії районної ради.