Мурованокуриловецька
районна рада

Вітання голови районної ради з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Переглядів: 489

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Інтернет, телефон, телебачення і радіо є невід’ємним механізмом єднання світової спільноти в умовах сучасності. Ви забезпечуєте розвиток суспільного прогресу, несете знання й інформацію кожній людині, тим самим формуючи її інформаційну свідомість. Завдяки Вам ми щодня дізнаємося про події в районі, відчуваємо причетність до процесів сучасності, відкриваємо широкі можливості для контактів і спілкування.

На сьогодні робота працівників радіо, телебачення та зв’язку є важливим засобом у боротьбі за цілісність та незалежність Української держави.  Тож нехай не вичерпується джерело наснаги і прагнення до об’єктивного інформування  громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події району та й всієї України, для побудови свідомого українського суспільства.

Щирі вітання приношу зв’язківцям Мурованокуриловеччини та радіожурналістам, а також тим, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Сердечно бажаю Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег.

Мирного українського неба, добрих новин, міцного здоров’я Вам і Вашим родинам!

 

З повагою,

Голова районної ради                                                                                                                           Сергій Кушнір« повернутися до списку новин