Мурованокуриловецька
районна рада

Органами соціального захисту населення розпочато виплату одноразової грошової державної адресної допомоги в розмірі 1000 гривень

Переглядів: 314

Раніше повідомлялося, що з 23 квітня поточного року Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області розпочало фінансування одноразової грошової допомоги в розмірі 1000 грн. Таку грошову допомогу отримають 428,7 тис. пенсіонерів, на що буде спрямовано 427,9 млн грн.

Натомість, відсьогодні органами соціального захисту населення розпочато виплату одноразової грошової адресної допомоги в розмірі 1000 гривень.

На Вінниччині таку грошову допомогу отримають 19,8 тис. осіб, на що з державного бюджету спрямовано 20 млн грн, а саме:

  • 5534 осіб з числа одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особи з інвалідністю.
  • 3396 осіб з числа одержувачів державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з їх числа, які одночасно з такою допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”).
  • 938 осіб з числа одержувачів тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Громадянам, які отримують виплати через банківські установи, одноразову допомогу вже зараховано не банківські рахунки.

Громадянам,котрі отримують відповідні виплати через пошту, листоноші доставлять грошову допомогу додому протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів на рахунки АТ «Укрпошта».

У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року, щоб кожен з отримувачів допомоги, які мають право на таку виплату, отримав належні кошти.

Ми працюємо для вас! Ви залишаєтесь вдома!

 « повернутися до списку новин