Мурованокуриловецька
районна рада

У Вищеольчедаївській сільській раді обговорено перспективний план розвитку територіальної громади

Переглядів: 484

       26 грудня відбулося засідання виконавчого комітету та сесії Вищеольчедаївської сільської ради,  на яких розглянуто та обговорено перспективний  план розвитку територіальної громади на 2019-2021 рік.

      Сільський голова Тетяна Квятковська ознайомила присутніх про проведену роботу у 2018 році. Вона зазначила, що сільська рада виграла  проекти по заміні вікон у школі та придбанню сміттєвих  контейнерів та площадок для населеного  пункту с. Вищеольчедаїв,  проведено роботи по відновленню свердловини, облаштувано пагорб біля автобусної зупинки та закуплено матеріали для продовження мережі вуличного освітлення.

      Намічено плани перспективного  розвитку Вишеольчедаївської  сільської ради на 2019-2021 рік: проведення поточного ремонту доріг с. Вищеольчедаїв, завершення  робіт по встановленню вуличного освітлення та відновленню мережі водогону від свердловини, а також виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт заміни вікон і дверей та встановлення опалення в сільському Будинку культури.« повернутися до списку новин