Мурованокуриловецька
районна рада

На одноразову допомогу «Пакунок малюка» Вінниччина отримає більше 64 мільйонів гривень

Переглядів: 451

17 січня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутата обласної Ради 7 скликання Юрія Яремчука, керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації, а також керівників комунальних підприємств.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік». У 2019 році субвенція на фінансове забезпечення автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності  складає 837 млн 960 тис. 900 грн. Начальник управління дорожнього господарства Вінницької облдержадміністрації Олег Бабій зазначив, що зазначена субвенція не передбачає  капітальних видатків на ремонт доріг, а лише поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

На одноразову натуральну допомогу «Пакунок малюка»  передбачено більше 64 млн грн, розпорядником коштів цієї державної субвенції буде Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Керівник Секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області Віктор Вікалюк та директор установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» Наталія Гижко ознайомили присутніх з доопрацьованим  проектом рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 515», прийняття яких забезпечить у 2019-2020 роках співфінансування проекту «Join Organization to Unite Networks of Entepreneurial Uouth» та конкурс в рамках програми Еразмус+.

З протоколом та висновками 104-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Із сайту Вінницької обласної Ради
       « повернутися до списку новин