Мурованокуриловецька
районна рада

Привітання голови районної ради С.Кушніра з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Переглядів: 453

Шановні працівники культури! 

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Громада високо цінує ваш вагомий внесок у розвиток національної культурної скарбниці. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте нашу батьківщину, примножуєте успіхи і досягнення Мурованокуриловеччини.

Культурні здобутки і традиції нашого народу – це скарб, яким треба належно скористатися. Збереження та примноження цього спадку, шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для годрості, але й запорукою подальшого розвитку та творчої наснаги.

Бажаємо вам весни у серці та у взаєминах із близькими та рідними. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

Голова районної ради                                                                                                                                       С.Кушнір« повернутися до списку новин