Мурованокуриловецька
районна рада

ЯКИМ БУДЕ КАРАНТИН НА ВІННИЧЧИНІ ІЗ 3-ГО СЕРПНЯ

Переглядів: 547

Центральна комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 31 липня визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19. Вінниччина потрапила до двох зон: зеленої і жовтої.

На сайті Вінницької облдержадміністрації повідомляють, що визначення, до якої із зон належить той  чи інший регіон, застосовуватися такі показники, як завантаженість в лікарнях не більше 50% ліжко-місць, середня кількість проведених тестів – не менш 24 на 100 тисяч населення,  коефіцієнт виявлення випадків інфікування – не більше 11%,  показник динаміки зростання випадків інфікування – не більше ніж 10%.

Відповідно до цих показників, жовтою зону визначено міста Вінниця та Могилів-Подільський, Вінницький, Калинівський, Крижопільський, Немирівський та Тульчицький райони Вінницької області. Решта Вінницької області – у зеленій зоні.

Передбачається, що в зеленій зоні будуть діяти наступні правила:

– носіння масок в громадських місцях,

– проведення масових заходів не більше 1 особа на 5 кв.м,

– заповненість залів у  кінотеатрах та театрах не більше 50 відсотків,

– перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння.

У жовтій зоні, окрім обмежень, які діють зеленій  зоні, буде обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку.

У помаранчевій –  заборонена  робота закладів розміщення (крім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів вночі, планова госпіталізація, дитячих таборів, масові заходи можуть проводитись з розрахунку не більше 1 людини на 20 кв. м. В червоній зоні заборонена робота громадського транспорту, закладів освіти, ресторанів та ТРЦ. До останньої, червоної зони, буде віднесено Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області.

Рішення комісії почне діяти із 3-го серпня.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, перехід в ту чи іншу зону відбуватиметься при перевищенні показників 5 днів поспіль. Засідання Центральної комісії ТЕБ та НС буде проводитись кожної п’ятниці.

Із сайту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування« повернутися до списку новин