Мурованокуриловецька
районна рада

МОЗ закликає долучитися до всеукраїнської кампанії #ПідтримуюЛікарів, символом якої стала червона стрічка

Переглядів: 320

Червона стрічка з вузликом є символом єднання та солідарності з українськими медиками. Вона ніби єднає українців і лікарів в одну лінію підтримки. 

У складний для України і всього світу період на передовій боротьби з коронавірусною хворобою перебувають медики. Вони ризикують своїм здоров’ям заради безпеки мільйонів українців, рятуючи пацієнтів 24/7. 

 –Захист медиків є пріоритетним завданням МОЗ. Щодня ми працюємо над тим, аби забезпечити їх усім необхідним. Зокрема, вже найближчими днями у всі регіони надійде понад 71 тисяч захисних костюмів. Але не менше лікарі потребують підтримки та вдячності від суспільства,  –  сказав Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. – Захисні костюми лікарів  –  це велика кількість вузлів. Цей багатошаровий захист від зараження тримається на вузлах! Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією. Сьогодні я хочу зав’язати червону стрічку на знак підтримки та солідарності з українськими медиками і закликаю кожного долучитися до нашої соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів.

Долучитися до акції можна, розмістивши червону стрічку з вузликом на сторінках видань, в ефірі телеканалів, профілях у соціальних мережах або зав’язавши на зап’ясті. Не соромтеся дякувати медикам за самовіддану працю у боротьбі з коронавірусною хворобою. Кампанія ініційована Міністерством охорони здоров’я України за підтримки креативної агенції Postmen та UNICEF Україна.

 Завантажити стрічку можна за посиланням

Стежте за новинами у Теlegram. https://t.me/joinchat/AAAAAETS_1jXbMKUplOeUQ/
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
https://www.facebook.com/vinoblrada/
Джерело: 
https://vinrada.gov.ua/moz-zaklikae-doluchitisya-do-vseukrainskoi-kampanii-pidtrimujulikariv-simvolom-yakoi-stala-chervona-strichka.htm« повернутися до списку новин