Мурованокуриловецька
районна рада

Соціальний захист населення в умовах карантину

Переглядів: 255

Як зміниться нарахування субсидій на період карантину

Громадяни, які мають субсидію,  отримають її з збільшенням нормативів  на 50%. Відповідну Постанову затвердив Кабінет Міністрів України 25 березня 2020 року.

Серед нововведень – призначання житлових субсидій автоматично тим домогосподарствам, які отримували її в опалювальному періоді 2019-2020 року.  Також, субсидія і надалі не призначатиметься за наявної заборгованості більшої за 340 грн.

Постановою КМУ від 25.03.2020 р. N247 передбачені нововведення, які підвищують захищеність отримувачів субсидій. Призначається субсидія громадянам, які звільнені з роботи в період карантину. Але, слід звернути увагу, що це стосується лише звільнених громадян за ініціативи роботодавця і зареєстрованих у службі зайнятості, як безробітні. На період карантину буде проведений перерахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово- комунальних послуг. Це збільшення стосуватиметься таких послуг, як централізоване водопостачання, водовідведення та електропостачання.

Збільшення нормативів для громадян, які мають пільги на житловокомунальні послуги Постановою не передбачено, а лише для тих, хто отримував субсидію.

Відповіді на питання щодо перерахунку субсидії можна отримати за тел:       2-14-67; 2-13-48; 2-10-07.« повернутися до списку новин