Мурованокуриловецька
районна рада

Відбулась 9 сесія районної ради 7 скликання

Переглядів: 908

16 грудня 2016 року  відбулось пленарне засідання 9 сесії районної ради 7 скликання, якому 15 грудня  передувало засідання постійної комісії з питань бюджету та президії районної ради,  на якому 29 депутатів розглянули наступні питання порядку денного:

 1. Про районний бюджет на 2017 рік.
 2. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 11 грудня 2015 року №15 “Про районний бюджет на 2016 рік” (зі змінами).
 3. Про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Мурованокуриловецькому районі на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 28 сесії районної ради 6 скликання від 18.12.2014 №439.
 4. Про хід виконання районної Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 6 сесії районної ради  6 скликання від 30.06.2011 №84.
 5. Про хід виконання районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Мурованокуриловецькому районі на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням 12 сесії районної ради 6 скликання від 19.06.2012 №186.
 6. Про районну Цільову соціальну програму “Діти та молодь Мурованокуриловеччини” на 2017-2020 роки.
 7. Про Районну програму поліпшення організації харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Мурованокуриловецького району на 2017- 2021 роки.
 8. Про Комплексну програму захисту населення і територій Мурованокуриловецького району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки.
 9. Про Програму розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Мурованокуриловецькому районі на 2017-2021 роки.
 10. Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 6 скликання від 28 вересня 2012 року №201 “Про Районну програму “Місцеві стимули для медичних працівників Мурованокуриловецького району на 2012-2020 роки”  (зі змінами).
 11. Про передачу в тимчасове безоплатне користування комунального закладу “Мурованокуриловецька районна дитячо-юнацька спортивна школа” частини приміщення в будівлі №78 по вул. Соборна в смт Муровані Курилівці.
 12. Про передачу майна, що знаходиться в оперативному управлінні комунальної установи “Мурованокуриловецький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”.
 13. Про списання майна, що знаходиться в оперативному управлінні комунальної установи “Мурованокуриловецька лікарня планового лікування”.
 14. Про затвердження плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.
 15. Про Порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад району, частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у 2017 році.
 16. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу), право оренди на які може бути реалізовано на земельних торгах,
   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Долинянської сільської ради Мурованокуриловецького району.
 17. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду гр. Рубанському В.І. для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту на території Долинянської сільської ради.
 18. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурованокуриловецького району.
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Новіцького А.В.  для ведення особистого селянського господарства на території Дерешівської сільської ради Мурованокуриловецького району.
 20. Про погодження надання ФОП Москалюку О.П. надр у користування з метою геологічного вивчення  та дослідно-промислової розробки Нішівецького родовища будівельних пісків на території Рівненської сільської ради.
 21. Про затвердження списку присяжних Мурованокуриловецького районного суду.
 22. Про звернення депутатів Тиврівської районної ради Вінницької області.
 23. Про зняття з контролю рішень районної ради.
 24. Про перспективний план роботи районної ради на 2017 рік.
 25. Про кошторис видатків на утримання апарату районної ради на 2017 рік.
 26. Про преміювання заступника голови районної ради Нікітчука А.М.
 27. Різне.

  

Участь в засіданні взяли депутат обласної Ради В.Рубанський, начальник фінансового управління райдержадміністрації Власова Г.М, начальники окремих управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

             

  

Голова районної ради С.Ладан поінформував депутатів про стан справ у районі і проведену роботу постійними комісіями та виконавчим апаратом районної ради між сьомою та дев’ятою сесіями районної ради.

  

  

Депутати підтримали запропоновані проекти рішень, з якими ви можете ознайомитись на сайті районної ради в розділі "Рішення районної ради 7 скликання".

  

 

Начальник відділу з питань організаційного,

юридичного та кадрового забезпечення діяльності ради                                                                           О.Марецька

       

 

 « повернутися до списку новин