Мурованокуриловецька
районна рада

На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

Переглядів: 455

За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання  депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання.

У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, тимчасово виконувач обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Руслан Мороз та керівник апарату Вінницького 7-го апеляційного адміністративного суду Олена Мілієнко.  Також в даному заході взяв участь голова Мурованокуриловецької районної ради Сергій Кушнір.

Головуючий на сесії Анатолій Олійник зачитав дві заяви: від депутата обласної Ради Андрія Ковальова про вихід з фракції «Самопоміч»  та депутата обласної Ради Сергія Кривешка про зміни у депутатській фракції територіальної організації «Радикальна партія Олега Ляшка», а саме про відмову очолювати ним зазначену депутатську фракцію.

Для роботи секретарату були обрані такі депутати: від ВО «Батьківщина» Людмила Головашич, від Радикальної партії Жання Дмитренко, від Аграрної партії Олександр Корнійчук.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник звернув увагу депутатів на необхідність дотримання в депутатській діяльності та під час голосування  в сесійній залі вимог Закону України «Про запобігання корупції», в тому числі в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Розпочали сесію з вручення подяки від Федерації каное України начальнику управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергію Чернявському  за вагомий особистий внесок у розвиток веслування на байдарках і каное в Україні, забезпечення успішного виступу спортсменів Вінницької області та високу професійну майстерність.

Також Анатолій Олійник повідомив, що 26 червня — день шанування національного прапора кримських татар – корінного народу Криму. Вперше День кримськотатарського прапора  був затверджений Курултаєм кримських татар 1917 року. Поновлений 30 червня 1991 року. Анатолій Дмитрович  привітав кримськотатарський народ зі святом.

Окрім того? за інформацію ЦВК 18 депутатів обласної Ради зареєстровані кандидатами у депутати  на дострокових виборах до Верховної Ради, які пройдуть  21 липня.

– Переконаний, що досвід роботи отриманий під час каденції у обласній Раді стане у нагоді  нашим колегам, – наголосив Анатолій Олійник.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради для розгляду на пленарному засіданні чергової 38 сесії обласної Ради запропоновано 108 питань. 21 червня відбулося засідання президії обласної Ради з обговорення питань проекту порядку денного. Згідно з прийнятим рішенням президії: знято з порядку денного три проекти рішення, а саме: «Про керівника комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля», у зв’язку з тим, що за результатами конкурсу комісія не підтримала жодного кандидата; «Про звіт начальника управління фізичної культури і спорту Чернявського С.В.»; «Про погодження надання приватному підприємству «Подільська скарбниця» спеціального дозволу на користування надрами з метою випробовування пісковиків Західної ділянки Порогівського родовища, що знаходиться в Ямпільському районі Вінницької області». Включено до порядку денного проект рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік» (зі змінами), внесений головою обласної державної адміністрації Коровієм Валерієм Вікторовичем. До 5 проектів рішення внесено зміни та доповнення.

Під час обговорення порядку денного депутат Валерій Скрипченко вніс пропозицію розділити обєднанне питання №81 на два, а Людмила Головашич запропонувала  внести пункт «Різне». Із запропонованим депутати погодились. Таким чином, до проекту порядку денного чергової 38 сесії обласної Ради  включено 108 питань/

Нагадаємо, що робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

Із сайту Вінницької обласної ради

        

 
 « повернутися до списку новин