Мурованокуриловецька
районна рада

В Мурованокуриловецькому районі відкрито дві місцеві пожежні команди

Переглядів: 577

31 травня в Мурованокуриловецькому районі відкрили дві місцеві пожежні команди. Віднині на варті безпеки жителів територіальних громад  будуть вогнеборці у селах Снітків та Долиняни.
В останньому, аби відкрити місцеву пожежну команду, керівник фермерського господарства "Весна" Євген Гуменюк на переобладнання місцевої бані на пожежне депо витратив значні кошти. Також переробили звичайний молоковоз на автоцистерну місткістю 4 тонни. Машину оснастили усім необхідним для гасіння пожеж, а також придбали повсякденну робочу форму для бійців. Вогнеборці цілодобово нестимуть службу та у разі потреби будуть першими виїжджати на допомогу не лише у своє село, а й у сусідні – Михайлівці, Кривохижинці Мурованокуриловецького району та Супівка Барського району.

Ще одне урочисте відкриття МПК відбулося у селі Снітків. Фінансування ремонтно-будівельних робіт приміщення пожежного депо, придбання літнього форменого одягу для пожежників взяв на себе місцевий фермер Віктор Гора.

Для забезпечення пожежного депо спеціальною технікою Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, відповідно до договору оренди, надало в користування Снітківській сільській раді повністю укомплектований пожежний автомобіль. Також керівник фермерського господарства за власної ініціативи забезпечив депо МПК ще двома одиницями техніки, а саме пристосованою технікою для цілей пожежогасіння на базі ЗІЛ-130, який обладнаний 8-тонною цистерною та забезпечений мотопомпою, а також вантажним автомобілем КрАЗ – 375, який у разі потреби може здійснювати буксирування техніки при ускладненні погодних умов.

У Сніткові у новоствореній місцевій пожежній команді цілодобово нестимуть службу троє місцевих жителів, які мають офіційне працевлаштування, адже директор фермерського підприємства взяв на себе повне фінансування щодо функціонування МПК.
Головне управління ДСНС області забезпечило вогнеборців даних МПК бойовим одягом та касками, а також надало допомогу в облаштуванню приміщення.

"Варто зазначити, що це вперше в один день відбувається відкриття в одному районні Вінницької області одразу двох пожежних команд. Це дозволить максимально скоротити час прибуття на місце виникнення пожежі не лише у Долинянах та Сніткові, а й у сусідньо розташованих селах, адже дані населені пункти є одними із найвіддаленіших у районі", – зазначив начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук. Також головний рятувальник області під час урочистостей передав на озброєння вогнеборців двох МПК бойовий одяг та каски.

Привітали громади сіл з відкриттям новостворених команд голова райдержадміністрації Сергій Ладан, голова районної ради Сергій Кушнір, депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір, яка в свою чергу, керівникам команд вручила грошові сертифікати.

Прес-служба районної ради

      

      

      

      

 

 

 « повернутися до списку новин