Мурованокуриловецька
районна рада

Оренда державного і комунального майна буде відбуватися через електронні аукціони

Переглядів: 294

3 червня на засіданні Уряду затверджено новий Порядок передачі державного та комунального майна в оренду. Відповідну постанову прийнято з доопрацюванням.

Нові механізми передбачають, зокрема, передачу майна виключно через електронну торгову систему, оприлюднення інформації за результатами аукціону, запровадження онлайн-моніторингу. 

Рішення спрямоване на підвищення ефективності орендних відносин, спрощення та осучаснення процедур  оренди, забезпечення рівного доступу усіх зацікавлених потенційних орендарів до майна та конкурентоспроможності, запобігання зловживань і посилення громадського контролю у цій сфері. 

– Проведення ефективних, прозорих аукціонів забезпечить збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів. В свою чергу, це сприятиме розвитку ринкового середовища і, як наслідок, збільшенню кількості робочих місць та самозайнятості населення, – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. 

Новий Порядок поширюється на передачу в оренду державного та комунального майна, що знаходиться на балансі державних та комунальних підприємств, державних та місцевих органів, Національної та галузевих академій наук, тощо.

Ознайомитись з Постановою можна на офіційному сайті Кабінету Міністрів України: https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-orendi-derzhavnogo-ta-komunalnogo-majna-i030620-483

Довідково

Порядок затверджений відповідно до нового Закону України «Про оренду державного та комунального майна», прийнятий  Верховною Радою 03 жовтня 2019 року.

Із сайту Вінницької обласної Ради

 

 

 « повернутися до списку новин