Мурованокуриловецька
районна рада
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Графік проведення загальних зборів громадян за місцем проживання та Депутатський тиждень в Мурованокуриловецькому районі в січні-лютому 2019 року

Переглядів: 84

    

№ з/п

Назва сільської,

селищної ради

Назва населеного пункту,

дата та час проведення

Місце проведення

    1.

Бахтинська

Бахтин – 08.02.19 о  10.00

Воронівці –  08.02.19 о 12.00

Сільський БК

Сільський клуб

    2.

Вербовецька

Вербовець – 02.02.19 о 10.00

Виноградне – 09.02.19 о 10.00

Сільський БК

Сільський клуб

    3.

Вищеольчедаївська

Вищеольчедаїв – 13.02.19 о 15.00

СЗШ І-ІІІ ст.

    4.

Галайковецька

Галайківці – 14.02.19 об 12.00

НВК ЗНЗ-ДНЗ

    5.

Дерешівська

Дерешова – 12.02.19  о 10.00

Сільський БК

    6.

Долинянська

Долиняни – 08.02.19  об 10.30

 

Сільська рада

     7.

Жванська

Жван – 12.02.19 о 10.00

Сільський БК

    8.

Конищівська

Конищів – 06.02.19 о 09.00

Сільський БК

    9.

Котюжанівська

Котюжани –14.01.19 о 11.00

Сільський БК

    10.

Курашовецька

Курашівці – 05.02.19 о 10.00

Культурно-дозвіллєвий центр

    11.

Лучинецька

Лучинець – 15.02.19 о 11.00

Сільський БК

    12.

Лучинчицька

Лучинчик – 08.02.19 о 8.30  

Сільський БК

    13.

Михайловецька

Михайлівці –30.01.19 о 12.00

Сільський БК

    14.

Морозівська

Морозівка – 08.02.19 о 10.00

Сільський клуб

    15.

Наддністрянська

Наддністрянське – 12.02.19 о 14.00

Сільський клуб

    16.

Немерченська

Немерче – 05.02.19 о 10.00

Сільський БК

    17.

Обухівська

Обухів – 04.02.19 о14.00

Обухівська СЗШ І-ІІІ ст.

    18.

Петриманська

Житники – 29.01.19 о 10.00

 

Петримани –  29.01.19 о 14.00

Свидова –      30.01.19 об 11.00

Культурно-дозвіллєвий центр

Колишній сільський клуб

Приміщення виборчої дільниці

    19.

Плосківська

Плоске – 01.02.19 об 10.00

Сільський клуб

    20.

Попелюхівська

Біляни – 29.01.19 о 10.00

Попелюхи – 29.01.19 об 11.30

Сільський клуб

Сільський клуб

    21.

Роздолівська

Роздолівка – 05.02.19 о 10.00

Дружба –  06.02.19 о 10.00

Перекоринці – 08.02.19 о 10.00

Сільський клуб

Сільський БК

Сільський клуб

    22.

Рівненська

Рівне –  04.02.19 о 10.00

Нишівці – 06.02.19 о 10.00

Сільський БК

Сільський клуб-бібліотека

    23.

Снітківська

Снітків – 05.02.19 о 14.00

Сільський БК

    24.

Степанківська

Горай – 05.02.19 о 09.00

Степанки – 05.02.19 о 11.00

ФАП

Культурно-дозвіллєвий центр

    25.

Мурованокуриловець-

ка селищна

смт Муровані Курилівці

30.01.19 о 15.00

 

РБК Жовтень

« повернутися до списку новин