Мурованокуриловецька
районна рада
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ГРАФІК проведення загальних зборів громадян за місцем проживання та Депутатський тиждень в Мурованокуриловецькому районі в період з 27 січня по 5 лютого 2020 року

Переглядів: 95

 

№ з/п

Назва сільської,

селищної ради

Назва населеного пункту,

дата та час проведення

Місце проведення

    1.

Бахтинська

Бахтин – 31.01.20 о  10.00

Воронівці –  31.01.20 о 12.00

Сільський БК

Сільський клуб

    2.

Вербовецька

Вербовець – 31.01.20 о 14.00

Виноградне – 31.01.20 о 10.00

Сільський БК

Сільський клуб

    3.

Вищеольчедаївська

Вищеольчедаїв – 03.02.20 о 15.00

СЗШ І-ІІІ ст.

    4.

Галайковецька

Галайківці –  05.02.20.о 10.00

НВК ЗНЗ-ДНЗ

    5.

Дерешівська

Дерешова – 04.02.20  о 11.00

Сільський БК

    6.

Долинянська

Долиняни – 31.01.20  о 13.00

Кривохижинці – 31.01.20 о13.00

Культурно-дозвіллєвий центр

    7.

Жванська

Жван – 04.02.20 о 10.00

Сільський БК

    8.

Конищівська

Конищів – 27.01.20 о 10.00

Сільський БК

    9.

Котюжанівська

Котюжани –03.02.20 о 10.00

Сільський БК

    10.

Курашовецька

Курашівці – 30.01.20 о 10.00

Культурно-дозвіллєвий центр

    11.

Лучинецька

Лучинець – 31.01.20. о 10.00

Сільський БК

    12.

Лучинчицька

Лучинчик – 24.01.20 о 8.00  

Сільський БК

    13.

Михайловецька

Михайлівці –02.02.20 об 11.00

Сільський БК

    14.

Морозівська

Морозівка – 31.01.20 о 14.00

Сільський клуб

    15.

Наддністрянська

Наддністрянське – 04.02.20 о 14.00

Сільський клуб

    16.

Немерченська

Немерче – 05.02.20 о 10.00

Сільський БК

    17.

Обухівська

Обухів – 24.01.20 о 13.00

Обухівська СЗШ І-ІІІ ст.

    18.

Петриманська

Житники – 30.01.20 о 10.00

 

Петримани –  30.01.20 о 14.00

Свидова –      31.01.20 о 10.00

Культурно-дозвіллєвий центр

Колишній сільський клуб

Приміщення виборчої дільниці

    19.

Плосківська

Плоске – 31.01.20 о 10.00

Сільський клуб

    20.

Попелюхівська

Біляни – 30.01.20 о 10.00

Попелюхи – 30.01.20 об 11.30

Сільський клуб

Сільський клуб

    21.

Роздолівська

Роздолівка – 04.02.20 о 10.00

Дружба –  29.01.20 о 10.00

Перекоринці – 31.01.20 о 10.00

Сільський клуб

Сільський БК

Сільський клуб

    22.

Рівненська

Рівне – 29.01.20 о 10.00

Нишівці – 05.02.20 о 10.00

Сільський БК

Сільський клуб-бібліотека

    23.

Снітківська

Снітків – 03.02.20 о 14.00

Сільський БК

    24.

Степанківська

Горай –  31.01.20 о 9.00

Степанки – 31.01.20 об 11.00

ФАП

Культурно-дозвіллєвий центр

     25.   

Мурованокуриловець-

ка селищна

смт Муровані Курилівці

05.02.20 о 15.00

 

РБК Жовтень

« повернутися до списку новин