Мурованокуриловецька
районна рада

У с.Петримани публічно обговорено перспективний план розвитку територіальної громади

Переглядів: 457

27 грудня в приміщенні Петриманської сільської ради відбулось засідання виконавчого комітету, на якому публічно обговорено перспективний план розвитку територіальної громади на 2019-2021 роки.

В засіданні взяли участь члени виконавчого комітету, працівники Житницького культурно-дозвілевого центру.

      Сільський голова Катерина Дудак поінформувала присутніх про заходи, які проведено протягом 2018 року: проведено благоустрій населених пунктів сільської ради, в рамках якого впорядковано території могили загиблих воїнів та пам’ятного знаку, виконано косметичний ремонт приміщень Житницького КДЦ, адмінбудинку, проведено поточний ремонт комунальних доріг сільської ради.

    Також сільський голова зазначила, що відповідно до перспективного плану розвитку Петриманської територіальної громади на 2019-2021 роки заплановано: для проведення поточного ремонту адмінбудинку придбати будівельні матеріали для вирівнювання стін та стель приміщень адмінбудинку, покриття для підлоги, фарби для фарбування вікон та дверей. Кошти планується використати з місцевого бюджету. Всі роботи планується виконати в 2020 році.

В 2019 році планується придбати та встановити метало-пластикові вікна в місцевому культурно-дозвілевому центрі.

     Члени виконавчого комітету обговорили план розвитку громади та прийняли рішення щодо схвалення даного плану.« повернутися до списку новин