Мурованокуриловецька
районна рада

Робота депутатів районної ради в постійних комісіях

Переглядів: 630

12-13 лютого 2018 року депутати районної ради працювали в 6-ти постійних комісіях, на засіданнях яких розглянули 20 питань, 13 з яких виноситься на порядок денний президії та чергової сесії районної ради, яка відбудеться 16 березня ц.р.

На засіданнях були присутні голова районної ради С.Кушнір, заступник голови районної ради А.Нікітчук, начальник фінансового управління райдержадміністрації Г.Власова, начальник Мурованокуриловецького відділення поліції Могилів-Подільського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області С.Токан, головний лікар КУ “Мурованокуриловецька лікарня планового лікування” Олійник М.В., головний лікар КУ “Мурованокуриловецький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” Сидоренко Л.Г., окремі керівники підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних установ, засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради.

Також депутати заслухали інформацію про проведення “Депутатського тижня” в районі”, а також про проведення в січні ц.р. в територіальних громадах району зборів-сходів громадян за місцем проживання.

Більш детально з проектами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради в розділі „Проекти рішень районної ради 7 скликання”.

Прес-служба районної ради

     

 « повернутися до списку новин