Мурованокуриловецька
районна рада

Учні СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт Муровані Курилівці відвідали районну раду

Переглядів: 762

26 лютого 2020 року 18 учнів 10-го классу СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт Муровані Курилівці разом з вчителем правознавства Анатолієм Боднаром в рамках уроку з предмета “Громадянська освіта” за темою “Територіальна громада” завітали на екскурсію до районної ради.

Гостей привітно зустріли заступник голови  районної ради Андрій Нікітчук, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Покалюк та працівники виконавчого апарату районної ради, які провели екскурсію адмінбудівлею.

Школярі вперше побували у районній раді, побачили кабінети, де працюють посадові особи районної ради, де депутати проводять засідання постійних комісій та президії районної ради, дізналися про основи місцевого самоврядування.

Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Покалюк розповіла юним відвідувачам про становлення та розвиток місцевого самоврядування району, добровільне об’єднання територіальних громад, структуру та діяльність районної ради, повноваження депутатів та районної ради, ознайомила школярів з роботою веб-сайту районної ради.

Також учні відвідали зал засідань, в якому проходять сесії районної ради, де розглядаються найважливіші питання життєдіяльності району та приймаються рішення за допомогою електронної системи голосування ”Голос“ . Діти мали можливість безпосередньо долучитися до процесу електронного голосування, з яким їх детально ознайомив заступник голови районної ради Андрій Нікітчук.

Активно висловлювали власну позицію з приводу відкриття ринку землі в Україні, проведення медичної реформи, функціонування закладів освіти, доцільності та ефективності утворення об’єднаних територіальних громад та їх повноважень учениці Оля Онуфрійчук, Даша Куліба, Катя Белякова та ін.

 Насамкінець, Тетяна Покалюк побажала, щоб діти гарно вчилися та були небайдужими жителями територіальної громади.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин