Мурованокуриловецька
районна рада

На Вінниччині у 49 осіб виявлено COVID-19

Переглядів: 312

Корона, Коронавирус, Вирус, Пандемия, Эпидемия

Про це повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський в ході онлайн брифінгу щодо заходів, які здійснюються в області та місті Вінниці з метою запобігання коронавірусу.

  • Станом на сьогодні, 1 квітня, на території області зареєстровано 121 підозра на коронавірусну інфекцію. У 66 випадках діагноз лабораторно не підтверджений. У 49-х випадках виявлений коронавірус, в т.ч. у 4 дітей: 2 в м. Вінниця, і по одному в Чернівцях та Гайсині, – зазначив Владислав Скальський.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у: м. Вінниці – 37, Гайсинському – 2, м. Ладижин– 1, Вінницькому – 1, Іллінецькому – 1, Чернівецькому – 1, Жмеринському – 2, Липовецькому – 1, Крижопільському – 2, Хмільницькому – 1.

Крім того очільник області розповів, що для проведення досліджень методом полімеразно-ланцюгової реакції закуплено та отримано в якості гуманітарної допомоги 19 наборів діагностичних тест-систем. Наразі в лабораторіях протестовано 663 зразки матеріалів, з яких 49 підтвердились, а в 614 випадках результати досліджень були негативні.

У осередках спалаху коронавірусної інфекції медиками обстежено 121 особу з підозрою на захворювання, а також 512 контактних. З профілактичною метою було обстежено 30 осіб, які перебували в обсервації.

Зараз  в лабораторіях обласного лабораторного Центру наявні діагностичні тест-системи для дослідження матеріалів від 1100 осіб методом полімеразно-ланцюгової реакції.

  • Стан пацієнтів стабільний і задовільний, окрім, одного пацієнта. Це чоловік, що має супутні захворювання, наразі його стан середньої важкості. Наймолодший пацієнт, дитина з Могилів-Подільська, йде на поправку, лікарі зазначають, що поступово стан покращується. Ми постійно працюємо над оновленням запасів нашої госпітальної бази, аби працювати безперебійно», – повідомив Владислав Скальський.

Щодо ситуації в Україні, то за даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 1 квітня в Україні 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 17 летальних, 10 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 120 нових випадків.
 « повернутися до списку новин