Мурованокуриловецька
районна рада

На Вінниччині зафіксовано 29 підозр на коронавірус, три з них – підтверджені

Переглядів: 331

Сьогодні, 26 березня, станом на 10 год на території Вінниччини зафіксовано 29 підозр на коронавірус та 1 лабораторне підтвердження. На 12 год ще 2 підозри підтверджено обласним лабораторним Центром МОЗ України.

Щодо першого випадку – він зафіксований у мешканки міста Вінниці, яка 24 березня була госпіталізована в інфекційне відділення КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» з попереднім діагнозом ГРВІ та підозрою на Covid-19. Наразі її стан стабільний, проводиться симптоматичне лікування. З метою недопущення поширення даного захворювання та локалізації осередку інфекції проводиться широкий комплекс протиепідемічних заходів по місцю роботи та проживання пацієнтки.

Щодо ситуації із Covid-19 на території України – наразі 156 лабораторно підтверджених випадки, з яких 5 летальних. За останню добу зафіксовано 43 нових випадки захворювання на коронавірус. Захворювання поширилось на 16 областей України.

Крім того, триває евакуація громадян України з-за кордону. Вчора до області прибув автобус із 15 громадянами, які при перетині кордону були оглянуті та підписали згоду на самоізоляцію протягом 14 днів.

Для недопущення поширення коронавірусної інфекції, про випадки порушення зобов’язань із самоізоляції людьми, які приїхали з-за кордону, необхідно одразу повідомляти на телефонну гарячу лінію 0 800 216 433. Наразі такі заходи є вимогою ситуації, що склалась в Україні та світі.
 « повернутися до списку новин