Мурованокуриловецька
районна рада

В районі відзначено День місцевого самоврядування

Переглядів: 787

6 грудня в районному Будинку культури “Жовтень”  відбулося урочисте засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування, в якому взяли участь селищний, сільські голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, члени виконавчих комітетів, депутати місцевих рад, начальники управлінь та організацій району,  працівники районної ради,  представники засобів масової інформації.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради А.М.Нікітчук, який привітав усіх  тих, хто працював і працює в сільських, селищних, районній та обласній радах, кого вибирають виборці, хто представляє багатотисячний загін депутатів.

Андрій Миколайович зазначив, що сьогодні потужну силу місцевого самоврядування Мурованокуриловеччини представляють майже 350 депутатів місцевих рад, селищний, 24 сільських голів, понад сотня посадових осіб місцевого самоврядування. Слова подяки за щоденну, сумлінну працю лунали на адресу Котюжанівського сільського голови Арнаута М.П., Снітківського сільського голови Ольшевського В.В., Конищівського сільського голови Смілянця А.С., Вербовецького сільського голови Войтка Ю.І., Лучинчицького сільського голови Медвідя В.П., Роздолівського сільського голови Слободянюк В.М., селищного голови Цибульської Г.М. та інших.

Заступник голови районної ради Нікітчук А.М. в своєму виступі відзначив роботу секретарів, головних бухгалтерів, землевпорядників селищної, сільських рад району, а також депутатів районної ради - керівників агроформувань, які проявляють активну громадянську позицію, співпрацюють з сільськими головами, надають відчутну фінансову та матеріальну допомогу у вирішенні проблем територіальних громад, на території яких вони орендують земельні ділянки, на які в поточному році вони використали понад 6,5 мільйонів гривень.

В ході святкування нагороджено Почесними Грамотами райдержадміністрації та районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування 16 посадових осіб, ветеранів місцевого самоврядування та депутатів районної ради.

По завершенню урочистої програми присутні переглянули концертну програму, підготовлену аматорськими колективами району.

Крім того, під час святкового заходу в Вінницькій обласній Раді Грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради  з нагоди професійного свята від нашого району нагороджено Лучинчицького сільського голову Медвідя В.П., депутата районної ради 5-ти скликань Гуменюка Є.М., колишнього заступника голови районної ради Боднара А.Л. та голову районної ради Ладана С.В.

Фотозвіт про проведений захід.

              

             

             

               

                

              

              

                         

 

Начальник відділу з питань організаційного,

юридичного та кадрового забезпечення діяльності ради                                                                                     О.Марецька« повернутися до списку новин