Мурованокуриловецька
районна рада

Відбулась 31 (позачергова) сесія районної ради

Переглядів: 321

8 листопада  2019 року відбулась 31 (позачергова) сесія районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь 21 депутат районної ради.

 Також  в роботі сесії взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Петренко.

Перед початком сесії депутати обрали секретаріат у складі Бойка А.М., Кагляка І.М.. та Смаги Г.О.

З  основного питання порядку денного “Про Про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 7 скликання від  14 грудня 2018 року №348 “Про районний бюджет на 2019 рік”  (зі змінами) доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Г.М. Власова.

Крім того, депутати заслухали наступні питання:

  • Про внесення змін до Програми розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Мурованокуриловецькому районі на 2017- 2021 роки.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі с. Лучинчик Лучинчицької сільської ради Мурованокуриловецького району Вінницької області.
  • Про звернення депутатів районної ради щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення.
  • Про звернення депутатів  районної ради  щодо відновлення фінансування сільських фельдшерсько-акушерських пунктів.
  • Про звернення депутатів районної ради щодо відновлення диференційованих тарифів на електроенергію для бюджетних установ і організацій.

 

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення, більш детально з якими та результатами поіменного голосування депутатів можна ознайомитись на сайті районної ради в розділі Рішення районної ради   7 скликання”.

Прес-служба районної ради


 

 

 

 « повернутися до списку новин