Мурованокуриловецька
районна рада

Проведено засідання президії районної ради

Переглядів: 311

17 березня 2020 року відбулось засідання президії районної ради за участю заступника голови райдержадміністрації Ярослава Петренка, начальника фінансового управління райдержадміністрації Галини Власової, заступника начальника Мурованокуриловецького відділення поліції Могилів-Подільського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Вадим Горобець,   начальника відділу цивільного захисту райдержадміністрації Володимира Кривов’язого, головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Василя Базишена, заступника начальника відділу у Мурованокуриловецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Любові Прудивус.

Члени президії розглянули наступні питання:

 1. Інформація заступника керівника Могилів-Подільської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності місцевої прокуратури на території Мурованокуриловецького району у 2019 році.
 2. Про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Мурованокуриловецького району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням   4 сесії районної ради 7 скликання від 25 березня 2016 року №54 (зі змінами).
 3. Про внесення  змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми Мурованокуриловецького району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням  4 сесії районної ради 7 скликання від 25 березня 2016 року №54 (зі змінами
 4. Про внесення змін і доповнень до Програми “Територіальна оборона Мурованокуриловецького району на 2017-2019 роки.
 5. Про хід виконання Районної програми з енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Муровано-куриловецького району на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням 33 сесії районної ради 6 скликання від 18 вересня 2015 року №522.
 6. Про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 7 скликання від   14 грудня 2018 року №348 “Про районний бюджет на 2019 рік” (зі змінами)”
 7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за   2019 рік.
 8. Про внесення змін до рішення 32 сесії районної ради від 18 грудня   2019 року №423 “Про районний бюджет Мурованокуриловецького району на  2020 рік”.
 9. Про Порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дошок на об’єктах, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району. 
 10. Про внесення змін до рішення 16 сесії районної ради 6 скликання від 22.03.2013 №256 “Про порядок проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району”.
 11. Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 3 скликання від   17 березня 2000 року №99 “Про об’єкти права комунальної власності району” (зі змінами).
 12.  Про внесення змін до штатної чисельності закладу загальної середньої освіти “Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокурило-вецької районної ради Вінницької області”.
 13. Про розпорядження голови районної ради.
 14. Про зняття з контролю рішень районної ради
 15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Житники на території Петриманської сільської ради Муровано-куриловецького району Вінницької області. 
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Петримани на території Петриманської сільської ради Мурованокуриловецького району Вінницької області. 
 17. Про перейменування селища Котюжани Обухівської сільської ради Мурованокуриловецького району Вінницької області. 
 18. України “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.
 19.  Про звернення депутатів районної ради щодо недопущення скорочення працівників адмінцентрів.
 20. Про звернення  депутатів Кам’янської районної ради Черкаської області.
 21. Різне.

Засіданню президії районної ради передувало засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету.

Депутати погодились з запропонованими проектами рішень та вирішили винести їх на розгляд чергової  сесії районної ради.

Прес-служба районної ради

 

 « повернутися до списку новин