Мурованокуриловецька
районна рада

Вітання голови районної ради з нагоди Дня адвокатури України

Переглядів: 467

Шановні представники адвокатури району!

Почесна й нелегка місія з відстоювання  справедливості вимагає від Адвоката високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі й наполегливості.

Адвокат, з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права. Це та особливість, що незмінно присутня в діяльності адвоката в усі часи, що передається з покоління в покоління, з держави в державу та зміцнює віру в силу права і зміцнює усвідомлення суспільної місії адвокатури. Діяльність адвокатури є важливим показником гуманності, демократії і прогресу в державі.

Саме від професії Адвоката залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує  складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей.

Сердечно  вітаю вас із професійним святом – Днем Адвокатури! Зичу міцного здоров’я, родинного затишку і достатку, творчої енергії, сил і наснаги у вашій нелегкій справі служіння Закону, нових вагомих здобутків в ім’я правової Української держави!

З повагою,

Голова районної ради                                                                                                                       Сергій Кушнір« повернутися до списку новин