Мурованокуриловецька
районна рада

Визначено переможця конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”

Переглядів: 390

21 січня 2020 року відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”.
Заслухавши та обговоривши конкурсну пропозицію учасника конкурсу Кондратюк Вікторії Петрівни члени комісії прийняли рішення визнати її переможцем конкурсу та доручити голові комісії Шевцову А.М. внести відповідне подання на розгляд Мурованокуриловецької районної ради для прийняття рішення про призначення переможця конкурсу Кондратюк Вікторію Петрівну на посаду директора  комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”.
З протоколом засідання конкурсної комісії та відеофіксацією конкурсної пропозиції учасника конкурсу Кондратюк В.П. можна ознайомитись на даному сайті в розділі «Комунальна власність» підрозділу «Результати конкурсів».
 
 
секретар конкурсної комісії Колядич М.В.

 

 « повернутися до списку новин