Мурованокуриловецька
районна рада

"Хай буде мир на всій Землі!"

Переглядів: 486

 

17 травня, в переддень Міжнародного дня музею у виставковій залі районного краєзнавчого музею імені Федора Коновалюка під такою назвою відкрито виставку творчих робіт на здобуття мистецької премії імені Федора Коновалюка 2019 року.

Творчі роботи  дорослих та юних художників присвячені 75-й річниці визволення району, області, України від нацистських окупантів у Другій світовій війні та Міжнародному дню музеїв.

В цьому році на виставці представлена рекордна кількість робіт – 50: 16 самодіяльних художників району та 34 – дитячі малюнки.

Лауреатом премії серед дорослих стала  художниця із с. Роздолівка Тетяна Мельник, вихователь Мурованокуриловецького ДНЗ №2 «Дзвіночок», яка нагороджена сертифікатом на грошову премію в розмірі 2000 гривень.

У номінації «Діти» перемогу здобула учениця 10 класу загальноосвітнього закладу загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної Ради Вінницької області» Анастасія Слободянюк, яка отримала грошову премію в сумі 1000 гривень та диплом лауреата.

Всі інші номінанти із Мурованих Курилівців, Вищеольчедаєва, Конищева, Степанок, Рівного, Жвану, Роздолівки, Дружби, Попелюх отримали дипломи учасників.

Привітали та вручили дипломи і сертифікати на грошові премії перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Петренко, заступник голови Мурованокуриловецької районної ради, заступник голови комісії з присудження мистецької премії імені Ф.З.Коновалюка 2019 року Андрій Нікітчук та начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації, секретар комісії з присудження мистецької премії імені Ф.З.Коновалюка 2019 року Валентина Веклюк.  

Працівників музею з професійним святом та всіх номінантів з відкриттям виставки привітали учасники художньої самодіяльності.

Наймолодша художниця, учениця 2 класу Мурованокуриловецької школи-інтернат Дарія Коваль прочитала уривок з поеми Т.Г.Шевченка «Княжна», ілюстрацію до якої «Зоре моя вечірняя…» вона підготувала для здобуття мистецької премії.

Всі учасники урочистого зібрання побажали дорослим та юним художникам нових оригінальних художніх творів, подальших успіхів у здобутті мистецької премії імені Ф.З.Коновалюка, здоров’я, щастя та миру в кожну українську родину.

      

      

      

     

      

 « повернутися до списку новин