Мурованокуриловецька
районна рада

Вітання голови районної ради Сергія Кушніра з Днем матері

Переглядів: 484

                                                       Дорогі жінки, любі наші Матері!

У другу неділю травня, коли природа одягає на себе шиту квітучими яблунями сорочку, – відзначаємо одне із найпрекрасніших і найзворушливіших свят на Землі – День Матері.

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним навіть сильним воїном, стояла жінка - його мати. Материнська любов і слова, залишаються в душі людини на все життя. Цей рік, як і попередній, – для всіх нас болючий і тривожний. Молімося, щоби він приніс Україні таку довгоочікувану перемогу. Щоби Материнські очі зволожували лишень сльози радості та щастя.

Дорогі Матері, прийміть нашу безмежну шану і найщиріші вітання. Нехай Господь пошле Вам міцного здоров'я, радості й багато щасливих літ життя! Хай невичерпне тепло та безмежна любов зігрівають Ваші серця.

Дякуємо Вам за колискову і за першу мережану вишиванку. Дякуємо за те, що ніколи не стомлюєтеся виглядати нас із далекої дороги. За безмежну, як море, любов, що є для нас одвічним життєвим оберегом. Дякуємо Вам Берегині української нації.

Поки Ви з нами, дорогі Матері, − ми щасливі та сильні, готові до перемог на своїй, Богом даній землі!

З Днем Матері, дорогі українські Берегині!

 

З повагою,

Голова районної ради                                                                                                     Сергій Кушнір« повернутися до списку новин