Мурованокуриловецька
районна рада

В районі проведено заходи до Дня вишиванки

Переглядів: 439

 Сьогодні, 16 травня, в районному Будинку культури з нагоди Дня вишиванки відбулися святкові заходи – культурно-мистецька акція «Україна вишивана» та флешмоб «Вишиванку одягай –Мурованокуриловеччину прославляй».

 На захід були запрошені майстрині-вишивальниці району, які долучилися до районної культурно-мистецької акції «Вишивана доля Мурованокуриловеччини» та вишивали районний і селищний рушники.

Всіх майстринь привітали заступник голови районної державної адміністрації  Валерій Козачишен  та начальник відділу культури і туризму Валентина Веклюк, побажали їм благополуччя в родинах, успіхів у всіх  починаннях, позитивних емоцій, приємних моментів, мирного неба на многії літа.

Заступник голови районної ради андрій Нікітчук та заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен відзначили вишивальниць району Подяками відділу культури і туризму райдержадміністрації та вручили сувеніри.

  Для присутніх у залі лунали музичні вітання від аматорів районного Будинку культури, вихованців школи №2, вихованців дитячої музичної школи і  Будинку дитячої та юнацької творчості.

 По закінченню культурно-мистецької акції, на площі районного Будинку культури відбувся патріотичний флешмоб «Вишиванку одягай – Мурованокуриловеччину прославляй», у якому взяли участь учні ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» і Мурованокуриловецької школи №2.

     Незліченну кількість позитивних емоцій та незабутніх вражень отримали дорослі та діти. 

      

      

      

       

      

      « повернутися до списку новин