Мурованокуриловецька
районна рада

Голова районної ради Сергій Кушнір прозвітував про свою діяльність за період з липня 2017 року по вересень 2018 року.

Переглядів: 637

21 вересня 2018 року відбулась 24 сесія районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь 25 з 34-х депутатів районної ради. Перед початком сесії депутати обрали секретаріат у складі  Платаша О.В., Кагляка І.М. та Каплунського О.В.

Голова районної ради С.Кушнір прозвітував перед депутатами про свою діяльність за період з липня 2017 року по вересень 2018 року.

Крім того, депутати розглянули наступні питання:

 1. Інформація заступника керівника Могилів-Подільської місцевої прокуратури щодо результатів діяльності на території Мурованокуриловецького району у  першому півріччі 2018 року.
 2. Про внесення змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми Муровано-куриловецького району на 2016-2020 роки.
 3. Про  внесення  змін до Районної  програми охорони  здоров’я  на  2016- 2020  роки.
 4. Про внесення змін до Єдиної комплексної програми по соціальному захисту та соціальному забезпеченню населення Мурованокуриловецького району на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням 30 сесії районної ради 6 скликання від 6 березня  2015 року № 471 (із змінами).
 5. Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2017 року  №252 “Про районний бюджет на 2018 рік” (зі змінами).
 6. Про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 6 скликання від 08.04.2011 №57 “Про заснування щорічної мистецької премії імені Ф.З. Коновалюка”.
 7. Про призначення Гришиної С.Г. на посаду директора комунальної установи “Мурованокуриловецький районний методичний кабінет”.
 8. Про переукладання договорів оренди нежитлових вбудованих приміщень, що знаходяться в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Муровано-куриловецької районної ради Вінницької області”.
 9. Про встановлення розміру місячної плати за навчання у комунальному закладі “Мурованокуриловецька дитяча музична школа” на 2018-2019 навчальний рік.
 10. Про зняття з контролю рішень районної ради.
 11. Про затвердження передавального акту комунальної установи “Муровано- куриловецька лікарня планового лікування” до правонаступника комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”.
 12. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл та селищ Мурованокуриловецького району.
 13. Про виконання Державного Гімну України в середніх учбових закладах Мурованокуриловецького району.
 14. Про звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області.
 15. Про звернення депутатів Чернігівської районної ради Чернігівської області.
 16. Про внесення змін до рішення  33 сесії районної ради 6 скликання від 18 вересня 2015 року №542 “Про погодження створення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території Вербовецької сільської ради (зі змінами).
 17. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурованокуриловецького району.
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що перебуває у власності гр. Жиголи Н.І., на території Обухівської сільської ради.
 19. Про створення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області”.

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення, з якими можна ознайомитись на сайті районної ради в розділі “Рішення районної ради  7 скликання”.

                                                                                                                                                            Прес-служба  районної ради

      

      

      

           

 « повернутися до списку новин