Мурованокуриловецька
районна рада

ПРОВЕДЕНО ЩОРІЧНУ ОЦІНКУ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ЗАКЛАДІВ, ЩО Є ОБ'ЄКТАМИ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ ТА СЕЛИЩ РАЙОНУ

Переглядів: 945

21 березня 2017 року під головуванням заступника голови районної ради Нікітчука А. М. відбулось засідання комісї з проведення щорічної оцінки діяльності  керівників комунальних підприємств, установ, організацій та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району.

В роботі комісії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Козачишен В.П., начальник відділу освіти райдержадміністрації Багрій П.В., начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Веклюк В. М., керуюча справами виконавчого апарату районної ради Покалюк Т.М., головний спеціаліст – юрисконсульт апарату райдержадміністрації Солоненко Л. М., працівники виконавчого апарату районної ради.

На початку засідання Нікітчук А. М. проінформував присутніх,про те, що оцінка діяльності керівників комунальних підприємств, установ, організацій та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району, проводиться щорічно в березні місяці на виконання рішення 16 сесії районної ради 6 скликання від  22 березня 2013 року №256 “Про Порядок проведення щорічної оцінки діяльності керівників комунальних підприємств, установ, організацій та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району” та відповідно до розпорядження заступника голови районної ради від 12 грудня 2016 року №58 “Про проведення щорічної оцінки діяльності керівників комунальних підприємств, установ, організацій та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад району на 2016 рік”. Він наголосив, що  основне завдання членів комісії – надати належну, справедливу оцінку діяльності кожного керівника на підставі об’єктивних критеріїв.       

Оцінювали діяльність 11 керівників комунальних підприємств, установ та закладів району за 2016 рік. Керівники, що призначені на посаду у звітному періоді, оцінюванню не підлягали, а саме 14 січня 2016 року директором комунального закладу “Мурованокуриловецька централізована бібліотечна система” призначено Тарановську Т.В.. В зв’язку з реорганізацією комунального підприємства “Мурованокуриловецька редакція районної газети “Наше Придністров‘я” в приватне підприємство “Редакція газети “Наше Придністров‘я”, що зареєстроване в державного реєстратора 1 березня 2017 року, та прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл та селищ Мурованокуриловецького району комунальної установи “Мурованокуриловецька лікарня планового лікування”  діяльність редактора Кубляк С. А. та головного лікаря Олійника М.В. за звітній період не оцінювалися.

При  обговоренні та оцінюванні діяльності керівників членами комісії заслухано характеристики та висновки про їх діяльність, наданих їхніми Уповноваженими органами (відповідними структурними підрозділами райдержадміністрації) та сільськими радами. Також члени комісії ознайомились з оцінювальними листами, заповненими самими керівниками.

За результатами голосування всі одинадцять керівників комунальних підприємств, установ організацій та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад району, пройшли щорічну оцінку.  Діяльність трьох керівників комунальних підприємств, установ та закладів та оцінено оцінкою “висока”, враховуючи деякі зауваження та пропозиції діяльність шести керівників оцінено оцінкою “добре”,

Разом з тим виникло ряд запитань до діяльності директора комунального підприємства “Мурованокуриловецька районна кіно-відеомережа” Стенгецького М.О. та завідувача комунальної установи “Мурованкуриловецький районний Трудовий архів” Ступка В. М., внаслідок чого їх діяльність визнано “задовільною”.

 Підсумовуючи роботу комісії заступник голови районної ради Нікітчук А.М. наголосив, що всі керівники комунальних підприємств, установ та організацій підтвердили відповідність займаній посаді, разом з тим висловлені зауваження та пропозиції щодо покращення діяльності окремих керівників, які обов’язково будуть враховані при оцінці в наступному році.

 

Начальник відділу з питань комунальної власності та регуляторної політики виконавчого апарату районної ради В.Богуцька

Фотозвіт

       

    « повернутися до списку новин