Мурованокуриловецька
районна рада

Надання безоплатної правової допомоги дистанційно центрами та бюро правової допомоги у Вінницькій області

Переглядів: 333

З метою посилення протиепідемічних заходів система безоплатної правової допомоги скасовує особисті прийоми громадян керівництвом регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, на період з 13 березня по 3 квітня 2020 року включно.

На час скасування прийомів громадян у всіх приміщеннях регіональних та місцевих центрів з надання БВПД буде розміщено скриньки «Для звернень громадян» у доступних місцях.

Скасовується проведення усіх за масштабом правопросвітницьких заходів (малих, середніх та великих) із забезпеченням розповсюдження правопросвітницької інформації за допомогою засобів масової комунікації.

Скасовується також участь працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в масових заходах, а також заходах відповідно до затверджених планів діяльності центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які передбачають контактування з великою кількістю людей, проїзд громадським транспортом.

Робота мобільних та дистанційних пунктів доступу до безоплатної вторинної правової допомоги буде організована у форматі онлайн-зв’язку та телефонному режимі. Для убезпечення клієнтів під час роботи центрів з надання БВПД запроваджуються додаткові заходи, направлені на максимальне обмеження скупчення людей, організацію дистанційного спілкування та консультування та дотримання вимог дезінфекції та профілактики захворювання.

У разі відсутності працівників бюро правової допомоги будуть розміщені повідомлення на видному та доступному місці із зазначенням причини закриття бюро, адресою найближчого бюро або місцевого центру з надання БВПД з інформацією, куди можна звернутися, номером телефону «гарячої лінії» системи надання безоплатної правової допомоги 0800213103.

У приміщеннях регіональних та місцевих центрів з надання БВПД (бюро правової допомоги) буде розміщена пам’ятка щодо профілактичних заходів на підприємствах та установах для запобігання інфікування.

 Як можна отримати правову допомогу дистанційно:

  • зателефонувати на нашу гарячу лінію 0-800-213-103
  • прийти в дистанційний пункт доступу і проконсультуватися через Skype-звязок з нашим юристом
  • написати на електронну пошту найближчого місцевого центру, адреси центрів/бюроправової допомоги переглянути https://www.legalaid.gov.ua/tsentry/
  • скористатися правничою вікіпедієюhttps://wiki.legalaid.gov.ua

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, каб. 419.« повернутися до списку новин