Мурованокуриловецька
районна рада

Хода єдності та віче скорботи, присвячені 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Переглядів: 411

9 травня в районному центрі відбулась хода єдності та віче скорботи, присвячені 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В заходах взяли участь керівництво району, представники трудових колективів, політичних партій, громадськості та учнівської молоді.

«Для України Друга світова війна – це національна трагедія. Загалом безповоротні втрати України (українців та інших народів) склали близько 10 мільйонів осіб. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та десятки тисяч інших населених пунктів. Україна зробила значний внесок у Перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. В результаті чого понад 2,5 мільйонів українців були нагороджені медалями та орденами, більше 2-х тисяч - стали Героями. Ми пишаємося тим, що народ нашої країни вніс вагомий внесок у досягнення Перемоги над нацизмом і спасіння людства від окупантів» - зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Сергій Ладан.

Присутніх привітали зі святом Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська, голова районної ради ветеранів України Віктор Макітрук та учнівська молодь.

 

 

Учасники зібрання вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання і поставили квіти до Меморіалу слави.

У населених пунктах району також проведено мітинги-реквієми, покладання квітів до обелісків та пам’ятних знаків.

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин